PL | EN

PRODUKUJESZ? HANDLUJESZ?


UMIESZCZAMY TWOJE LOGO na dowolnych produktach. Znamy sposoby na trwałe oznakowanie każdego elementu – zapraszamy do kontaktu.

O nas


Witaj!
Dziękuje za Twoje odwiedziny ! Nazywam się Szymon Dolata, rozejrzyj się po stronie internetowej aby lepiej poznać naszą Firmę. Jeśli chcesz się z nami skontaktować lub masz pytania napisz email : biuro@fam-print.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ostatnie półrocze zaowocowało nawiązaniem kontaktu i podjęciem współpracy z klientami branży metalicznej , dostawcami wyrobów gumowych oraz producentami asortymentu tworzyw sztucznych PP, PBT itp. Znakujemy duże partie podzespołów do produkcji z zachowaniem najwyższej jakości (każda część przechodzi 3 etapy kontroli). Wiemy jak ważna jest dla Ciebie terminowa produkcja i dlatego zawsze dostarczamy gotowe elementy na czas z zachowaniem bezpiecznego zapasu.

Produkujesz?

Znakujemy duże partie podzespołów do produkcji z zachowaniem najwyższej jakości (każda część przechodzi 3 etapy kontroli). Wiemy jak ważna jest dla Ciebie terminowa produkcja, dlatego zawsze dostarczamy gotowe elementy na czas z zachowaniem bezpiecznego zapasu magazynowego.
Bezpieczna współpraca.
Bierzemy 100% odpowiedzialność za powierzony do znakowania towar – w sytuacjach awaryjnych lub gdy towar jest zbyt delikatny i narażony na ubytek podczas transportu - możliwy dojazd z naszymi maszynami do Klienta i wykonanie całego procesu w Firmie proukcyjnej przez naszą przeszkoloną załogę.

Handlujesz?

Jeśli jesteś importerem lub nosisz się z zamiarem stworzenia własnego produktu/marki – zapraszam do kontaktu! Wykonamy znakowanie na produkcje wg Twoich oczekiwań. Przedstawimy wstępny projekt, naniesiemy niezbędne poprawki i wykonamy zaakceptowane znakowanie na Twoim produkcie , aż po dalszą produkcję seryjną w dowolnych nakładach.

Park Maszynowy

Doświadczony personel korzysta na co dzień z bardzo wysokiej jakości maszyn. Mamy do Państwa dyspozycji 7 tampodrukarek, 2 lasery YAG , Laser CO2 oraz 2 sitodrukarki do zadruku na powierzchniach cylindrycznych (po obwodzie). Wszystkie maszyny posiadają certyfikat CE.
Podzespoły pneumatyczne FESTO i SMC, regulacja prędkości poszczegolnych ruchow oraz zwłoki czasowej między nimi, tłumiki wibracji o wysokiej wydajności, panel sterowania przystosowany do pracy farbami rozpuszczalnikowymi oraz UV pozwala zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY!